rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

19. 10. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Sázení ovocné aleje na Poštovské ulici

Sázení ovocné aleje podél komunikace v Poštovské ulici

Datum konání: 5. 10. 2019 začátek od 10:30

Místo konání: Náves, Náves

Typ akce: ostatní

Organizátor: Obec Kyšice

Zdroj: Obec Kyšice

Přijďte si zasadit svůj strom

Chcete si jako rodina či společně s přáteli zasadit svůj strom, založit novou ovocnou alej a tím zpříjemnit všem cyklistům i pěším cestu k Ejpovickému jezeru?

Přijďte v sobotu 5. října v 10.30 hodin k Poštovské ulici, kde si vyberete ovocný stromek a společně jej zasadíte podél cesty. Pokud chcete, můžete u stromku umístit i cedulku se vzkazem, datem vysazení, svým jménem. Po sázení nás čeká malé společné občerstvení s hudbou.

Svoji účast, prosím, nahlaste na OÚ (mailem, telefonem nebo osobně), počet stromků je omezen.

Akci pořádá obec Kyšice ve spolupráci s panem Martinem Lukášem a Vodárnou Plzeň a.s.. Stromky i drobné občerstvení je hrazeno z dotace Vodárenská kapička.

Vytvořeno: 17. 9. 2019
Poslední aktualizace: 18. 9. 2019 14:14