Obec Letkov

Skládka velkoobjemového odpadu u ČOV

LKUHLSkládka velkoobjemového odpadu u ČOV

V naší obcí je zřízena skládka velkoobjemového odpadu u  čističky  odpadních vod.

Do velkoobjemového odpadu nepatříběžný komunální odpad, vytříděné složky komunálního odpadu- tj.plast,sklo,papír dále nebezpečné složky komunálního odpadu, látky žhavé a výbušné, látky žíravé, uhynulá zvířata, skelná vata, odpad z rekonstrukcí objektů - stavební suť, kameny a výkopová zemina.

Skládka velkoobjemového odpadu není určena pro odkládání odpadu z podnikatelské činnosti.

Otevírací doba:  středa 14:00-16:00 h  a   sobota od 14:00-16:00 h

Sběr nebezpečných odpadů u skládky VOO

Svoz nebezpečného odpadu je prováděn min. 2x ročně -  a pouze v předem vyhlášených termínech

Nebezpečným odpadem se rozumí: plechovky od barev, zářivky a výbojky, kyseliny a zásady, zbytky barev a ředidla, lepidla, léky, nádoby se zbytky olejů a chemikálií, baterie, pneumatiky, akumulátory, elektrozařízení pro zpětné odběry (lednice,mrazáky,TV, monitory, PC,rádia)

• Mimo termín vyhlášený OÚ Letkov nelze nebezpečný odpad přijímat

Zakazuje se umisťovat odpad v jiných dnech a mimo vyhrazený prostor!

Kontejner na bio odpad

DSF  je umístěn vedle skládky velkoobjemového odpadu u ČOV od dubna do

konce října.

Kontejner je možné využívat:

• ve středu od 14:00-16:00 h
  • v sobotu od 14:00 - 16:00 h

Biologicky rozložitelným odpadem se rozumí: tráva, seno, sláma, větve, klest, dřevo

Odpad nesmí obsahovat plasty (plastové pytle), stavební meteriál, suť, provazy, papír, sklo, kov, kameny, zeminu.

V případě porušení výše uvedených požadavků si spol., která kontejner pravidelně vyváží, vyhrazuje právo požadovat od obce úhradu nákladů na vyčistění kontejneru.

DĚKUJEME ZA DODRŽOVÁNÍ PRAVIDEL A UDRŽOVÁNÍ POŘÁDKU NA VYČLENĚNÝCH SBĚRNÝCH MÍSTECH

mobilní aplikace

Geoportál Letkov

Geoportál

Počasí dnes:

29. 5. 2020

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Když máj vláhy nedá, červen se předá.

Co červ v máji nesní, to sud na podzim polkne.

Další